| anonim_4396 a întrebat:

Daca aplic folie pe un telefon ce are zgarieturi foarte fine se mai vad acele zgarieturi?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... incearca Alien Surface. Au un tip de folie special care se muleaza bine pe aproape orice.
Numai bine.

| Ineys a răspuns:

Nu te-ai gandit sa aplici folie inainte sa se zgarie? Mai nou folia se pune dupa ce se zgarie?

| anonim_4396 explică (pentru Ineys):

Il cumpar de pe un site si are niste zgarieturi fine

| RobertMoon a răspuns:

Se vad, doar ca nu se mai simt la mana.

| andiceasu95 a răspuns:

O sa se vada ca asa am si eu la telefonul meu e zgariat, se vede dar nu se simte zgarietura

| Poatenshhahsh a răspuns:

Depinde daca sunt mai accentuate da daca nu nu dar 50% acoperă