| Fericire04 a întrebat:

Daca ar fi sa iti iei un telefon cu touch,subitre, ce model ai alege, de la ce marca si de ce?
DAU fundita.

5 răspunsuri:
| cosmin_3440 a răspuns:

Daca as lua un telefon cu touch as alege dintre:Samsung mini 2, Samsung Ace Plus sau Samsung Ace deoarece telefoanele Samsung sunt foarte bune.

| mrxmihaix a răspuns (pentru cosmin_3440):

Eu am Samsung galaxy fit si e foarte bun...nu va luati dupa commurile de pe net ca nu tine bateria ca eu nu am probleme si ma tine cam 6/7 zile chiar daca ma joc si vb.

| xForSmile a răspuns:

As alege modelele de la Samsung (daca as avea venit mare Samsung galaxy s3) sau de la Apple (I-phone)

| PredatoR a răspuns:

Sony Ericsson xperia arc s

| Niku23 a răspuns:

IPhone 5