| amaliastefania2000 a întrebat:

Daca ar trebui sa alegeti dintre Sony xperia z3 compact si iphone 5s ce ati alege? De ce?
Nu stiu ce sa aleg.Ma puteti ajuta? Multumesc.

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Sony Xperia Z3 Compact, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......s48m1f.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu as alege Sony Xperia Z3.

| RaduTN a răspuns:

Eu as alege Sony XPERIA z3, este foarte performant.

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Sony xperia z3 :X e marfa rau si foarte bun http://bit.ly/1xMRtON
Iphone e rahat pe bat. Daca vrei sa te joci pe el sau ceva merge ca naiba.

| Dangerfull a răspuns:

Sony Xperia Z3 este un telefon foarte bun la fel si Iphone 5s dar eu iti zic sa iti iei mai bine un Samsung Galaxy S3 Neo sau un S4 ori un S5 daca ai bani, sunt mult mai bune au o camera superba eu am S4 si este foarte bun l-am scapat pe jos cu fata de vreo doua ori chiar tare si nu s-a spart si ai si 2 ani garantie, este un telefon superb si este foarte simplu de folosit IOS-ul e mai complicat Androidul este cel mai cunoscut si totodata foarte usor, acum e alegerea ta.Bafta......Funda?

| Fesnic_Raluca_1995 a răspuns:

IPhone pentru ca:
- Toate vedetele au
- Cred ca e singurul telefon ce are AppStore
-Se vede foarte fain cand te uiti la un serial sau film
- Face poze foarte faine(se vede foarte fain)
-Daca mergi in strainatate o sa vezi ca toti au IPhone deoarece e foarte destept!

| Dragos2001 a răspuns:

Iphone 5S deoarece:
-produsele Apple(in cazul tau, Iphone5S) sunt singurele telefoane/tablete care au sistem de operare I.O.S
-arata mult mai bine
-e mult mai fashion
-e mult mai bun

| mirceamircea80 a răspuns:

Iphone.Uite de ce.
...-din-lume/