| valentin2002 a întrebat:

Daca as cumpara o hsa de protectie de la UAG, credeti ca as putea pune pe telefon si o folie de sticla? ( P.S. : Am un telefon S8+ )
Stiu ca si la S7 Edge daca aveai o carcasa de genul iti scotea, dezlipea folia...
Va roooog, am nevoie urgenta de ajutor! Nu ma pot decide! Daca aveti nevoie va voi trimite link-urile cu husa si folia sa vedeti daca sunt compatibile!

2 răspunsuri:
| Larisaaaa a răspuns:

Eu am s7 edge de un an si nu mi s-a dezlipit folia de sticla niciodata. Depinde calitatea lor. Si eu am auzit la fel.
Cat despre telefonul tau, depinde de tine cat de indemanatic esti. Daca stii ca il poti tine in mana fara sa il scapi laughing insa cu timpul pot aparea mici zgarieturi. Eu as pune folie. Un ecran pentru el costa de 10 ori mai mult decat o folie.

| valentin2002 explică (pentru Larisaaaa):

Cred ca o sa-mi iau husa UAG si folie de sticla de la Alien Surface! happy