| BruneTTe a întrebat:

Daca as fi dispusa sa dau 2000 de lei ( + 1-2 milioane daca e nevoie) ce telefon mi-ati recomanda? Il vreau pentru jocuri si internet, in principal. Ma intereseaza sa tina si bateria cat de cat, nu sa se descarce in jumatate de zi. Ce-mi recomandati?

17 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Eu zic sa te feresti de Samsung-urile astea galaxy, sunt de tot rahatul si bateria te va tine fix o zi dupa 1 luna de utilizare.
Eu zic sa mai astepti putin sa apara Nexus 4.

| GicuGagicu a răspuns (pentru unknownn):

Da ma, sunt proate rau. D-aia sau vandut 30 de milioane de S3-uri pana acum. Du-te si informeaza-te si tu cine e singurului producator de telefoane care a trebuit sa retraga cateva loturi de telefoane ca se blocau.LG. Bateria tine in funtie de utilizare si in mare te duce o zii. Poti cauta pe gsmarena cat tine un LG(oricare) si cat tine un S3.

| unknownn a răspuns (pentru GicuGagicu):

Tu esti prost? Cum iti poti da cu parerea despre un telefon care nici nu a aparut inca?
Ce de specialisti are Romania.
Ce treaba are un telefon cu o companie? Eu i-am recomandat LG Nexus 4 nu i-am spus : :LG rulezz"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Mai strânge inca 2-3 milioane si ia-ti Iphone 5. Mai ieftin gasesti pe cel.ro e vreo 25-26 milioane

| MrAlex a răspuns:

Daca ai zis acolo 2000 lei( 20 milioane) cumparati un Samsung galaxy s2 care costa 1400 lei( 14 milioane) sau s3 care costa 1900 lei(19 milioane)

| maryusmono a răspuns:

Clar iti recomand S amsung Galaxy S 3 http://bit.ly/SOMPj5

Pe acest site vei gasi cel mai bun pret, opinii ale cumparatorilor si specificatiile produsului.

| alexmitzyy a răspuns:

Buna. Mai strânge inca 2-3 milioane si ia-ti Iphone 5. Mai ieftin gasesti pe cel.ro e vreo 25-26 milioane

| GicuGagicu a răspuns (pentru alexmitzyy):

Poate te-ai uitat la alte parte. e 3500.

| GicuGagicu a răspuns:

Eu zic sa iti iei Galaxy s3. E un telefon de ultima generatie si gasesti o caruta de aplicatii pentru el. jocurile se vad super pentru ca are ecranul mare si costa pana in 2200 lei. Succes. Eu asta am si sunt f multumit.

| BruneTTe explică (pentru GicuGagicu):

De cat timp il ai? Nu ai avut nicio problema cu el? Ca mi-e teama sa nu inceapa sa faca figuri dupa 1 luna worried

| GicuGagicu a răspuns (pentru BruneTTe):

Il am din vara. Galaxy s3 este momental cel mai bun telefon cu android sau cel putin unul din cele mai bune. Nu ai ce probleme sa ai cu el, mai ales ca daca il iei de la un site respectabil gen eMAG ai garantie 2 ani la el. Ba chiar la eMAG ai si 30 zile drept de retur daca nu iti place. Pret 2300 lei. Insa gasesti si in alte locuri putin mai ieftin de atat. Tre doar sa cauti.

| GicuGagicu a răspuns (pentru BruneTTe):

Eu il am din iulie si nu am avut nici o problema cu el

| BruneTTe explică (pentru GicuGagicu):

Bine. Multu. O sa ma duc chiar azi sa vad cam cu cat il gasesc la mine in oras.

| pelivanvasil a răspuns:

Daca zici de 20 de mil iti recomand Samsung galaxy s2 daca zici de 2 milioane iti recomand de pe okazii replica iphone 4s am vazut una la unu jumate care avea siri (comanda vocuala) dar nu-ti recomand o replica nu te tine mult bateria te tine vreo zi si are o durata de viata foatre mica vreao luna iti recomand sa mai stringi bani si sa-ti iei la 6 mil un smartphone sau la 4 mil tableta care poti sa si vorbesti Allview alldro speed eco o sa mi-a iau si eu

| BruneTTe explică (pentru pelivanvasil):

Ma refeream 20 de milioane + 2-3 milioane, daca este nevoie. Adica vreo 22-23 de milioane as putea da.

| pelivanvasil a răspuns:

Eu tot iti recomand tableta sau Samsung galaxy s2

| brabetemananca a răspuns:

Buna. Mai strânge inca 2-3 milioane si ia-ti Iphone 5. Mai ieftin gasesti pe cel.ro e vreo 25-26 milioane