| cedracumacauti a întrebat:

Daca ascult muzica la telefon, telefonul se strica mai repede ca asa auzisem?

11 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu, doar bateria se uzeaza mai rapid.

| Vvistula a răspuns:

Nu e adevarat

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Nu, cine ti-a spus asta? poate zice ca se consuma bateria mai repede -desi nici daca asculti 1 zi incontinuu muzica, nu ti se descarca telefonul!

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu e adevarat.Pa,pa

| duuh a răspuns:

De la manele se strica.

| cedracumacauti explică (pentru duuh):

Contra manelelor fratewinking

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Bateri se uzeaza.

| alexandra13131718 a răspuns:

Nu nu ti se strica

| AnnyLovx a răspuns:

Nu, se strica mai repede si bateria se descarca mai repede daca vorbesti mult la telefon, nu daca asculti muzica, se descarca si de la muzica dar foarte multwinking

| 362 a răspuns:

Nu se strica, se poate uza si descarca mai rapid.

| dianadiidyy99 a răspuns:

Ce porcarie, nu nu se strica...doar bateria se descarca ft repede si, poate se strica ea, si trebuie sa iei alta, dar telu nu happy