| Bella116 a întrebat:

Daca cineva din familia mea are datorie la o firma de telefonie si eu vreau sa ma abonez la o alta firma o sa accepte?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Da,nu esti tu in baza de date, ci respectiva ruda. Abonamentul pe care vrei sa-l faci nu trebui sa fie pe numele respectivei persoane, bineinteles.

3 răspunsuri:
| claudiacerasela78 a răspuns:

Da, abonanmentul sa fie pe numele tau, sa ai buletin si adeverinta de salariu.

| Bella116 explică (pentru claudiacerasela78):

Si daca nu am salaru doar alocatie?rolling on the floor

| claudiacerasela78 a răspuns:

Asta nu stiu. Stiu ca odata cereau dovada ca ai un venit, incearca si vezi happy