| Stropdeploaie a întrebat:

Daca cineva mi-a blocat nr de telefon. vreau sa intreb daca totusi vede ca-l sun....sau daca primeste mesajele?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu va sti. De ce ti-ar mai păsa de un om care te blochează? Șterge-l din viața ta.

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te-a blocat, nu mai vede numărul tău de telefon. Nu mai primește mesajele.

| ywar a răspuns:

Unele telefoane iti spun ca te-a sunat cineva din "black list". Eu am sute de numere pe care nu le mai vreau "in viata telefonului meu" si cand ma suna - aplicatia imi da o notificare si ma intreaba ce vreau sa fac. Dar eu am un motiv bine intemeiat pentru care fac asta. Aplicatia este Calls Blacklist. Nu vreau sa intru in detalii.

| viavo a răspuns:

Buna! Nu, nu vede nimic.

| Stropdeploaie explică (pentru viavo):

De ce nu ar vedea? Dar unde ajung mesajele?

| floresdemayo a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Mesajele se pierd in neant, se trimit in gol, ca si atunci cand ii scrii pe WhatsApp sau pe Yahoo si esti blocat. Nu primeste absolut nimic și nici nu le va putea citi, daca te va debloca cândva. Nu iti crea iluzii.

| viavo a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Mesajele raman in serverele retelei cateva zile apoi se sterg automat. Au ei niste reguli. Dar nu ai nici acces la ele.

| Stropdeploaie explică (pentru viavo):

Ok....multumesc de raspuns!

| viavo a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Nu ai pentru ce.