| Jager a întrebat:

Daca cumpar un telefon de la Telekom la abonament, il primesc blocat in retea?
Adica cand il deschid apare sigla telekom?

4 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Poti intreba inainte; din cate eu stiu sunt si la liber! Decodarea nu merita! Iti poti cumpara de la e-Mag sau alte magazine tel. nou fara sa mai dai bani pe decodare. Numai bine!

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Cosmote (Telekom) nu a blocat niciodata telefoanele pe care le dau cu abonament. Doar ca va trebui sa platesti abonamentul, luna de luna, 2 ani cat este contractul.

| Noone09 a răspuns:

Da dar il poti decoda e in jur de 50 70 lei

| HoriaOnet a răspuns:

Teoretic nu mai au voie sa faca asta, dar 90% da, dar nu costa mult decodatul. Totusi e posibil sa il primesti dual sim.