| SasaSasa2000 a întrebat:

Daca cumperi o aplicatie depe play store si dupa aia i dezinstalez, pot sa o instalez di nou fara sa platesc iar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ea normal trebuie sa ramana ca fiind achizitionata in contul tau.

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Da, ramane in biblioteca, de exemplu eu mereu daca vad o aplicatie redusa la 70 de bani si pare sa-mi trebuiasca odata in viitor o cumpar dar n-o las sa se instaleze si ramane acolo, pot s-o instalez. Daca ai mai multe telefoane conectate la acelasi cont google atunci pe fiecare telefon poti instala aplicatia respectiva fara sa mai dai odata banii.