| AnthonyxD a întrebat:

Daca dau resetare din fabrica la un iPhone imi pot crea din nou un cont iCloud ( imi spune : acest iphone nu este eligibil pentru inca un cont icloud gratuit) am facut un cont icloud dar l-am uitat

Răspuns Câştigător
| diablo2 a răspuns:

Iti propun sa il duci la un service GSM daca nu ti-ai blocat contul Icloud, daca nu l-ai blocat du-l la un service GSM sa ti-l reseteze ei pentru ca daca se blocheaza in timp ce il resetezii o sa poti da vina pe ei.

| AnthonyxD explică (pentru diablo2):

Ouhm iti multumesc, faza este ca eu deja am facut un cont dar nu cred ca l-am facut bine si acum nu mai pot face altul. sad exista sanse sa imi blocheze telefonul la service?

| AnthonyxD explică (pentru diablo2):

Daca ai putea sa ma adaugi skype : angelsuicide32

| diablo2 a răspuns (pentru AnthonyxD):

Nu stiu sigur daca o sa ti-l blocheze sau o sa mearga pentru ca nu mi-am resetat niciodata iphone-ul din cauza icloud... pentru ca nu mi-am facut cont...