| Docmiau a întrebat:

Dacă dezinstalez Google Play Services la Samsung J5 2015 îmi vor fi afectate aplicațiile instalate sau viitoarele descărcări?

Răspuns Câştigător
| Lucian2473 a răspuns:

Aplicatiile instalate nu are cum sa le afecteze insa, practic, nu vei mai putea descarca. Google Play Service fiind un proces foarte important in programul Google Play. Si am impresia ca la urmnatorul restart procesul va fi reluat, nu il poti dezinstala cidoar dezactiva temporar.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Aplicatiile instalate: nu cred, dar s-ar putea sa nu le mai poti aduce la zi sau instala altele noi.

| Tpufan123 a răspuns:

Aplicatiile instalate nu vor avea probleme, trebuie sa fii atent la actualizarile automate, iar cand vei aduce google play la versiunea din fabrica tot va merge sa descarci sau sa actualizezi, cel putin mie mi-a mers si asa.

| Andrei095gmr a răspuns:

Nu