| mariusnicol07 a întrebat:

Daca factura era scadenta pe 21 12 2013 si pe 23 am primit mesaj de la.ei ca trebuie sa platesc urgent si pe 24 a fost platita suma de 80 lei, iar astazi sa emis noua factura cu 203 lei ceea ce este foarte mult si eu am.consumat maxim de 110 lei, se poate sa fi bagat si factura veche?

1 răspuns:
| 1DeadMemories a răspuns:

Uita te cand a fost emisa factura a doua, daca este la o data ulterioara ultimei plati (24.12 ) inseamna ca e factura intreaga.