| mariusnicol07 a întrebat:

Daca factura era scadenta pe 21 12 2013 si pe 23 am primit mesaj de la.ei ca trebuie sa platesc urgent si pe 24 a fost platita suma de 80 lei, iar astazi sa emis noua factura cu 203 lei ceea ce este foarte mult si eu am.consumat maxim de 115 lei, se poate sa fi bagat si factura veche?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da,este si factura veche adaugata.Pastreaza chitanta cu care ai platit cei 80 de lei sa poti dovedi ca ai platit.

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Este sold-ul actual si sold-ul vechi, se poate sa nu fi procesat factura si tu ai platit mai tarziu decat sa emis factura!

| WhiteEvil37 a răspuns:

Vezi in josul chitantei de unde provine aceasta suma de 203 lei.Vezi daca scrie sold anterior si sold actual sau doar sold actual.Verifica si pe spatele ei (poate sa fie un mesaj cu "Aveti sold anterior!"