| McLaren_Slr_1993 a întrebat:

Daca ignor un numar de telefon sau il pun pe lista neagra acel numar mai poate sa-mi trimita sms sau ma mai poate suna vreo data?

Ms!

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Depinde ce telefon ai. La unele inca poate sa-ti trimita mesaje. Iar cand te suna, ii inrta automat casuta vocala.

| Against a răspuns:

Da...dar nu iti spuna telefonul cand suna, iar ca sa vezi mesajele trebuie sa intrii in lista aia.

| JaneEyer a răspuns:

Poţi bloca numărul acela, el o să poată să îţi mai trimită mesaje, doar că tu nu o să poţi să vezi şi el nu o să mai poată să te sune.

| Molecula a răspuns:

Nu, de aia se numeste lista neagra, e lista unde ii treci pe cei care vrei sa rupi orice legatura cu ei.

| RememberToSmile a răspuns:

Poate sa iti trimita sms daca nu il pui la ingonr si la sms si te mai poate contacta doar daca il dezactivezi de acolo happy

| Ana-Maria_Popescu_1990 a răspuns:

Nu, e imposibil sa mai faca asta, decat daca il scoti de pe lista experienta)))))) funda?

| McLaren_Slr_1993 explică:

Am pus numarul pe lista de ignor si se vede ca m-a sunat ca imi apare apel nepreluat cum pod dezactiva sa nu mi sa mai vada dar sa raman cu ignore?