| AureliusTPU a întrebat:

Daca imi apare ca „incare oprita, temperatura telefonului este scazuta" trebuie schimbat portul usb? Cine stie sigur va rog sa raspunda

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Daca nu il incarci afara sau undeva unde e rece da.

| AureliusTPU explică (pentru Wr3nch):

Nu il incarc afara.L-am scapat si el avea o fisura si de acolo a intrat apa.Am instalat o aplicatie si imi dadea -20 de grade si afara era cam 25 de grade

| Wr3nch a răspuns (pentru AureliusTPU):

E clar, ai defect la senzor. Trebuie schimbat in cazul asta.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde iti apare?

| AureliusTPU explică (pentru darrio2007):

Cand pun telefonul la incarcat nu se incarca ca temperatura e scazuta dar telefonul nu e rece

| darrio2007 a răspuns (pentru AureliusTPU):

Senzorul e defect. E prima data cand aud de asa ceva.

| AureliusTPU explică (pentru darrio2007):

Si e de la portul de incarcare?

| darrio2007 a răspuns (pentru AureliusTPU):

Nu cred sa fie de la el.