| yomaxx a întrebat:

Daca imi cumpar o cartela de la Vodafone cu internet pentru laptop sau calculator si nu imi cumpar si acel stick de internet in care intra cartela, pot folosi acea cartela in telefon si sa fac usb tethering sa am net pe calculator?

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Nu cred ca poti. eu am abonament de la Orange cu tot cu stick, am schimbat cartela si nu merge. cat despre USB Tethering nu recomand. e mult prea chinuit sa faci tethering prin USB. cea mai usoara varianta e Wifi Tethering (insa asta daca telefonul are optiunea asta)

| DyaNa1337 a răspuns:

Nu poti