| florin616 a întrebat:

Daca imi expira creditul la cartela dar am extraoptiuni,adica minute, pot sa folosesc minutele in timpul perioadei de gratie?

Răspuns Câştigător
| ares8 a răspuns:

Evident ca nu. Perioada de gratie inseamna blocarea cartelei de la a efectua apeluri si poti doar sa primesti. Din cate stiu eu perioada de gratie, daca nu incarci deloc e de un an.
Dar in momentul cand reincarci vei reintra in posesia extraoptiunilor, cu conditia sa nu depasesti o luna.
Succes!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Sunt valabile doar 30 de zile.

| Eastwood a răspuns:

E logic ca nu poti, daca nu le folosesti, cand intri in perioada de gratie nu mai ai nimic!

| stefanvladvlad a răspuns:

Normal ca nu