| waXonwaXoff a întrebat:

Daca imi fac cont orange.ro pot primi acolo mesajele si numerele care ma suna?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Contul online iti ofera posibilitatea sa verifici, daca iti activezi serviciul de factura detaliata, detaliile de convorbiri pentru apelurile efectuate si mesajele transmise de pe numarul tau de telefon, nu si pentru cele primite.
Daca vrei sa afli mai multe detalii despre contul online, iti recomand site-ul de asistenta Orange Help de pe pagina noastra oficiala (http://www.orange.ro/help/contul_meu_administrare_cont/ic/3182 )
O zi buna,
Orange Helpers

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se poate așa ceva, vei avea listin-gul cu toate numerele pe care le-ai format!
Pa, pa.

| waXonwaXoff explică (pentru Legiuitoarea):

Bună.
MERSI.
Pa,pa.

| waXonwaXoff explică (pentru OrangeHelper):

Pe contul meu de Orange am o sectiune numita CONSUM, si daca dau click vad toate apelurile efectuate de mine, insa pe un cont cu abonament nu exista aceasta optiune.cum pot vedea pe un cont cu abonament ultimele apeluri?