| dumdududum a întrebat:

Daca imi pun Android ICS pe un HTC Explorer (Android 2.3.6),imi pierd toate fisierele, contactele? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Soryn2244 a răspuns:

Salut! Nu ti se sterge nimic dar ai grija sa iti iei un android neverlocked acum si astia de la android sau prostit ca cei de la Apple sa puna jailbrake daca piratezi cumva ceva daca faci greseala asta ma contactezi si iti fac un tutorial cum sa faci jailunlocked fara sa ti se stearga nimic din el

| xXxFeelOKxXx a răspuns:

Nu ti se sterge doar daca nu faci setari din fabrica (trebuie sa faci) ca si eu mi-am pus pe Samsung Galaxy S Advance I9070 android 4.1 JB
din 2.3.6 gingerbread.