| Dudbnejsis a întrebat:

Daca incarcatorul de la iphone nu mai incarca, pot sa il folosesc o perioada de maxim o saptamana(pana imi cumpar unul nou) un incarcator de Samsung?(doar partea care se baga in priza, cablul il am pe cel original de la iphone). Poate dauna cumva telefonului?

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Poti incarca linistit telefonul si permanent cu adaptorul (incarcatorul) de la Samsung.

| RMika a răspuns:

Eu am doar cablul de la iPhon, acumulatorul este luat de prin oraș, unul normal... nu am avut probleme niciodată!