| puscahoreangaion a întrebat:

Daca la un android fac resoftare adica imi pun soft nou el vine impreuna cu aplicatiile sau exista un program de unde sa le descarc ma refer la market si google play?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Se afla chiar in soft aplicatiile de care vorbesti.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Android-ul are aplicaţiile de bază; dacă vrei alte aplicaţii, atunci ele trebuie descărcate de pe alt site...

Toate cele bune.

| KrEaThYvE a răspuns:

Aceste aplicatii se afla deja in softul respectiv dar le poti descarca si de pe marker

| IancuSilviu a răspuns:

Market-ul iti vine odata cu softul nou deci nu ai de ce sa-ti faci grijihappy Dupa ..iti poti lua toate programale inapoi de acolo.
Recomand sa-ti bagi ultima versiune de android deoarece hakeri nu prea au cum s-o sparga ^^ fiind mai recenta.

Funda?

| byzyboy a răspuns:

Da le po-ti descarca din market dar odata ce-l resoftezi nu mai raman programe pe el