| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma duc la un sediu al unei retele de telefonie (Digi, Orange, etc) pot vedea convorbirile unui nr de tell care e pe acea retea pe whatsapp/mesaje si contactele si apelurile?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti vedea ce numere ai apelat si te au apelat si catre ce numere ai trimis sau ti au trimis mesaje. Nu poti vedea si continutul lor si nu poti vedea nimic despre whatsapp

| RoCkKiD a răspuns:

Cu un ordin judecatoresc probabil ca se poate cu exceptia whatsapp, acolo mesajele sunt criptate iar daca au fost sterese din dispozitiv au disparut.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Daca telefonul sau abonamentul e pe numele tau, teoretic da. Daca e pe numele altuia, nu au voie sa iti arate asa ceva. Protectia datelor clientului.