| Syera_Cycy_1930 a întrebat:

Daca ma poate cineva ajuta,
iata care este problema, am un telefon Huawei Ascend Y200 si doresc sa scriu mesaje,la el prin calculator din mai multe motive,printre care ca nu am indemanarea vederea prea buna litere mici frate, de sa le vezi cu lupa.am avut un Motorola si prin programul pc studio puteam face mai multe pe telefon de la mesaje,pana la internet...dar la telefonul Huawei Ascend Y200, nu gasesc nimic care sa ma ajute ...va rog sa ma ajutati va multumesc anticipat pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Urmareste pasi si va fi ok :).
http://drippler.com/drip/how-fully-control-your-android-device-any-computer

| Syera_Cycy_1930 explică (pentru CrazyRat):

Servus multumesc pentru ajutor incerc acum sa vad daca ma descurc, toate cele bune

| CrazyRat a răspuns (pentru Syera_Cycy_1930):

Daca nu te descurci da-mi un PM

| Syera_Cycy_1930 explică (pentru CrazyRat):

Servus,CrazyRat am urmat toate instructiunile de la site-ul dat de tine, dar nu merge, sotul spune ca este acest program pentru windows xp iar noi avem windows 7 sau un alt motiv ar fi memoria telefonului prea mica...tu ce crezi?

| CrazyRat a răspuns (pentru Syera_Cycy_1930):

Am trimis mesaj privat.

| Syera_Cycy_1930 explică (pentru CrazyRat):

Ma raspuns, tot prin mesaj privat