| aBunnyMind a întrebat:

Daca mai am mai putin de 6 luni pana se termina contractul, pot cere o oferta mai avantajoasa? Contractul se numeste Orange Colibri Young. Pot sa cer stick-ul e372 fara sa se mareasca pretul abonamentului?

Răspuns Câştigător
| DANIEL72 a răspuns:

BUNA.eu zic sa nu te grabesti lasa sa se apropie data cand expira si vor veni ei la tine cu oferte.si eu sunt tot la Orange si mi-a expirat contractul dar ei nu til intrerupe si ma suna ca au oferte si mi-am facut delfin 9, dar daca vrei poti sa iti schimbi optiunea dar numai cu o prelungire pe doi ani si una mai avantajoasa care vrei la alegere si fara sa se mareasca pretul la abonament iti schimbi doar optiunea spui ca vrei sa ramai la pretul care este abonamentul dar alta optiune. MULTA BAFTA.