| RedNightmare a întrebat:

Dacă mi-am înghețat numărul pentru 6 luni pot să îl dezgheț înainte de termenul prestabilit? Poimaine o sa am nevoie urgentă de numărul meu de telefon pentru a suna și vreau sa știu dacă totuși imi vor dezgheța numărul mai devreme, o vor face în ziua facerii contractului sau la scurt timp după ce voi suna?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva.

| RedNightmare explică (pentru darrio2007):

Te-ai găsit tu geniul buricului și le spui tuturor când nu știi ceva, dacă nu știi, taci, chiar nu înțeleg, cu așa răspunsuri v-ați ridicat în topul TPU?

| darrio2007 a răspuns (pentru RedNightmare):

Alo, gara, ti-a mai raspuns cineva pana acum? Fără jigniri, te rog!

| RedNightmare explică (pentru darrio2007):

Dar puteai doar să ignori nu? nu ai făcut-o, ai ales sa incerci să urci în clasamentul TPU spunând că nu știi ce să spui

| darrio2007 a răspuns (pentru RedNightmare):

De cand sunt pe site, stiam ca nu urci asa in clasament. Asa ca asteapta alte raspunsuri. Daca ti se va mai raspunde.