| andydot a întrebat:

Daca mi-am pierdut telefonul, un Nokia VECHI, si s-a descarcat cum pot sa il localizez?
Va rog, chiar daca telefonul nu este Samsung Galaxy S5, cartela conteaza laughing
Help me! PLEASE :/

Răspuns Câştigător
| ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara a răspuns:

Se poate sa il indentifice dupa IMEI reteaua, desi e complicat.Mai bine anulezi cartela si iei alta.

| andydot explică (pentru ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara):

Voi incerca, multumesc, dar am contactele, si acelea le vreau, si in telefon sunt multe contacte care nu sunt salvate pe cartela

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte greu sau deloc.Ia-ti alta cartela.