| raul9595 a întrebat:

Daca mi-am spart ecranul la telefon mi-l repara garantia?

Răspuns Câştigător
| Ruxiii a răspuns:

Din cate stiu eu, nu. Va trebui sa platesti reparatia. Intreaba la magazinul de unde ai achizitionat telefonul.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iamSeBy a răspuns:

Ti-l repara, dar pe bani. In garantie intra doar defecte care apar fara actiunea ta directa. De exemplu daca nu se mai aprinde si nu stii de ce, nu se mai aude sau alte chestii minore care nu sunt din vina ta, astea le repara garantia.

| mikico a răspuns:

Nici sa nu te gandestila asa ceva. poate in alte tari dar in Romania nici intr-un caz iti spun eu sigur(am avut cumparaturi de la ei defecte si am rezolvat-o greu)