| mdeni10 a întrebat:

Dacă mi am spart sticla de la s8, dar touch ul merge, pot sa i mai pun folie de protecție?

4 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Se poate, dar nu stiu cat de recomandat e.
Ar fi mai bine sa schimbi ecranul, apoi sa pui folie de protectie din sticla.

| Victor1996 a răspuns:

Ce rost mai are sa pui folie daca deja e spart. laughing

| mdeni10 explică (pentru Victor1996):

Păi il am de vreo 2 luni si as vrea daca mai cade sa nu i afecteze touch ul.

| Victor1996 a răspuns (pentru mdeni10):

Crede-ma si eu am un s6 edge cu ecranul crapat in 3 locuri de aproape 1 an si mi-a cazut de n ori pana acum si tot nu are nimic, depinde cat noroc ai. laughing