| Andreea0803 a întrebat:

Daca mi s-a actualizat softwer-ul si acum mi s-a luat foarte mult din memorie ce pot sa fac? Am cum sa sterg actualizarea? Va rog spuneti ca exista ceva ce pot sa fac!

Răspuns Câştigător
| Cornel_Mihalache_1962 a răspuns:

La unele smartphone-uri pachetul cu actualizarea ramane salvat. Cauta pachetul si sterge-l. Iar daca nu esti multumit poti face resoftare insa daca nu o faci corect il rezolvi de tot, daca intelegi ce spun;-)

| Andreea0803 explică (pentru Cornel_Mihalache_1962):

Unde ar trebui sa gasesc pachetul cu actualizarea?

| Andreea0803 explică (pentru Cornel_Mihalache_1962):

Apropo, la Samsung j5 pachetul ramane salvat?

| Stroiu_Andrei_1997 a răspuns (pentru Andreea0803):

Sincer nu stiu. Sunt utilizator windows phone

| Andreea0803 explică (pentru Stroiu_Andrei_1997):

Mersii oricum

| Andreea0803 explică (pentru Stroiu_Andrei_1997):

Daca ii dau " revenire la setarile din fabrica" sunt sanse sa revin la softul initial? Sau doar mi se sterg pozele si aplicatiile?

| Cornel_Mihalache_1962 a răspuns (pentru Andreea0803):

Ramane ultima versiune de soft.Nu incerca! Pierzi toate datele.