| maria999 a întrebat:

Daca nu-mi mai merge tach-ul pot sa-mi duc telefonul la garantie sau repararea lui nu intra in garantie. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Altadata a răspuns:

Ecranele telefoanelor nu intra niciodata in garantie. Dar daca nu e crapat sau foarte deteriorat ai putea incerca daca nu ti-l vor face macar iti spun ei ce are.

Răspuns utilizator avertizat
| Morenna10 a răspuns:

Ba da intra la garantie

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă este vorba de un defect de fabricaţie, atunci reparaţia va fi gratuită happy
Dacă ai trântit/lovit/scăpat pe jos telefonul şi display-ul este crăpat/spart, atunci va trebui să PLĂTEŞTI reparaţia!

Toate cele bune.