| ttyes a întrebat:

Daca o sa intru in primele minute cand o sa inceapa black friday pe eMAG de exemplu, cam cat credeti ca va costa un s3 sau s4 mini?

3 răspunsuri:
| Darker a răspuns:

Va fi cu siguranta mai ieftin

| Garsonfane1979 a răspuns:

Hai sa iti zic eu cum sta treaba. La ora 6 dimineata siteul este inchis si scrie ca o sa revina. Cand ii da drumul zecii de mii de oameni aceseaza siteul, ce se intampla? Pica revine 5minute iar pica si de abia poti cumpara ceva in afara de asta in oferta aia telefoane sunt foarte putine doar pentru uz gen din astea de 60 lei amarate. Deci eu zic ca sunt sanse mici anul asta sa fie telefoane de BF. Am fost prezent anul trecut la prima ora a dimineti. Este adevarat preturi foarte acceptabile. Gen de la 9mil la 3mil un aparat cu microunde. Oricum va fi un anunt pe blogul eMAG inainte cu mici detalii http://bit.ly/16JuRm6

| LinaCobarstean a răspuns:

Nu doar eMAG face reduceri. poti sa gasesti telefonul respectiv si la alte magazine mari ca altex, evomag, etc

trebuie doar sa stii din timp unde sa-l iei primul.
uite un site care anunta reduceri si cica sunt cei mai buni http://eepurl.com/DYMNH