| mateidragos828 a întrebat:

Daca root-ez telefonul ce aavantaje pot avea? Pot scoate ip-uri de la o retea de wifi? ( am Samsung galaxy express 2)

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Poti instala aplicatii care iti cer acces la root. Ip-ul alocat de dhcp im poti vedea si fara root, la fel si ip-ul de iesire al retelei wifi.

| The16 a răspuns:

Hey! Vreau sa te intreb daca ai mai facut root la telefon si daca ai intampinat probleme dupa aceea (si eu am tot Samsung Galaxy Express 2). As vrea sa imi fac si eu dar mai intai vreau sa ma consult cu o persoana care a facut asa ceva. Multumesc!