| Aaajj a întrebat:

Dacă sănătatea bateriei este la un nivel destul de scăzut și cumpar o baterie noua, originala, baterie va tine la fel ca in momentul in care telefonul a fost nou?

Răspuns Câştigător
| AlexandruTudor1888 a răspuns:

Da, bateria va fi la fel de puternică ca si cum telefonul ar fi nou, deoarece bateria tine telefonul in viață, totuși recomand cu putere să testezi telefonul in fabrica pentru a functiona ca si cum ar fi nou si sa încerci să deduci din consumul bateriei, mod economisire etc, sper ca te-am ajutat, noroc in continuare

| Aaajj explică (pentru AlexandruTudor1888):

Telefonul funcționează bine in momentul actual, era o întrebare pentru viitor.
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va tine ca in momentul cand bateria era noua, nu telefonul.

| Aaajj explică (pentru darrio2007):

Dacă telefonul e nou presupun ca și bateria este la fel