| Stefy226 a întrebat:

Dacă scrie: La 20 iun18 h02:29, mai aveti: nelimitat Min nat si min Intl fix, Music Pass, Social&Chat Pass, 3. 28GB din Trafic nat internet pe mobil, 4GB din Opt Internet pe mobil, 600m0s din Min intl abon, din opt RED4ALL grupul mai avea: 1GB, consumul dvs: 0kB, 3. 14GB din 3. 14GB trafic de date disponibil lunar in roaming, in tarile din SEE, Cost suplimentar: 0. 00EUR. Vezi detalierea costului in MyVodafone
Asta înseamnă ca am si minute internationale?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Da, nelimitat dar pe fix. Vezi detaliile în contract (ce țari)