| eduardpetrolistul a întrebat:

Daca se poate un sfat dețin un telefon Xiaomi Redmi note 9 pro și doresc sa achiziționez un poco x3pro merita trecerea aceasta?

2 răspunsuri:
| Diana4you97 a răspuns:

Salutare. Este întradevăr cu ceva aspecte peste Poco dar nu poți spune că este o trecere ce merită neapărat.Depinde și la ce preț vei putea vinde Xiaomi ca apoi să pui diferența. Poco are ceva specificații mai bune și este lansat la un an distanță dar Xiaomi are totuși ceva popularitate. Mai multe informații despre Poco X3 Pro găsești și aici https://pareritelefon.ro/pareri/pareri-poco-x3-pro/