| amuitat a întrebat:

Daca stai pe tel in timp ce incarci de la o baterie externa iti va afecta telefonul?
O baterie externa e ca si cum ai incarca de la priza sau e ca si cum ai avea un acumulator in plus, adica ai baterie 3000mAh ( a telefonului ) + 10000 mAh de la cea externa?

Răspuns Câştigător
| Emy2004 a răspuns:

Eu am încărcat de la baterii externe și mi.a afectat foarte mult telefonul și bateria a început să țină și mai puțin! Motivul este deoarece aceste baterii externe au în ele niste baterii sau acumulatori foarte prosti! Funda?