| BlueButterfly97 a întrebat:

Dacă șterg aplicația Instagram din telefon și după o perioadă o instalez iar, voi primi notificările și mesajele care au fost trimise în perioada în care nu am avut instalată aplicația Instagram în telefon?

Răspuns Câştigător
| MaRIAN9889 a răspuns:

Vei primi mesajele din perioada respectiva si nu se vor sterge, cel mai probabil vei primi si notificari.

5 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Da, cat timp nu iti dezactivezi contul. Contul se poate accesa si de pe PC, normal ca toate raman acolo.

| NicolaeCristianAnonymous a răspuns:

Salut, Orice aplicatie pe care o dezistalezi nu iti va mai trimite notificari pe telefonul mobil, dar pe pc le vei mai primi incazul in care aplicatia e multi-platform windows si Android/ios ca facebookul, messenger, Instagram, twitter care sunt in prezent pe browserul de pe pc.

| PlzHelpMe a răspuns:

Nu, in jur de o zi merge o aplicatie sa fie dezinstalata iar apoi sa fie instalata iar, fara ca datele din ea sa fie pierdute!

| BlueButterfly97 explică (pentru PlzHelpMe):

Întrebarea nu era dacă se pierd datele ci dacă, după o perioadă, când instalez iar Instagramul, voi primi notificările din urmă, gen din perioada în care nu am avut instalat Instagramul pe telefon.

| Teo2012 a răspuns:

Dacă ai dezactivat aplicația pierzi si se sterg unele, daca nu ai dezactivată nu pierzi nimic