| Daria00 a întrebat:

Daca stergi numarul cuiva din agenda telefonului, dar acea persoana inca are numarul tau in lista de contacte, iti mai poate trimite mesaje pe whatsapp, adica mai poate vedea ca detii aplicatia?

2 răspunsuri:
| ambicio a răspuns:

Bineînțeles ca poate sa îți trimită mesaje și chiar dacă nu ai deține aplicația, contul tău fiind creat îți poate trimite în continuare mesaje.

| Viorezu69 a răspuns:

Da, atâta timp cât are numărul tău poate să îți trimită mesaje pe whatsapp, dacă nu vrei asta Poti sa blochezi numărul lui