| Andandut a întrebat:

Daca sun de pe mobil pe un numar de fix, dar suna ocupat, persoana respectiva poate vedea de pe telefonul fix ca a avut apeluri de la mine?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Daca este telefon cu afisaj si are bagate baterii in el.

| AnutzaBM a răspuns:

Daca a sunat ocupat cu siguranta ca nu poate vedea ca ai sunat happy

| AnutzaBM a răspuns:

Depinde si de telefon, nu toate telefoanele fixe au optinea aceea de a vedea cine i-a sunat happy

| QueenE a răspuns:

N-are cum sa vada apelurile de la tine daca suna ocupat, doar in caz daca iti apare ''apel in asteptare ''.

| Andandut explică (pentru QueenE):

Dar daca suna si nu raspunde, poate vedea de pe telefonul fix ce numar a sunat?

| QueenE a răspuns (pentru Andandut):

Da, daca suna si nu raspunde vede ce numar a sunat.

| lary589922 a răspuns (pentru Andandut):

Normal! Asa da! Binee, depinde si ce jaf de telefon are! laughing