| ifi a întrebat:

Daca sun pe cineva care e in aceeasi retea ca si mine si imi intra casuta vocala, ce fel de minute imi ia(cele din retea sau cele nationale)?

Răspuns Câştigător
| paulciul123456789 a răspuns:

Salut. iti ia minutele cele din retea.

2 răspunsuri:
| tikylau a răspuns:

Exista raspunsul si in intrebarea ta:d... evident cele din retea, doar ca se poate sa aiba numarul de Vodafone si sa fie portat pe Orange de exemplu...intelegi? daca incepe cu 072 nu este neaparat pe Vodafone. Poate este portat pe Orange. Acest site iti spune ce retea este un numar de telefon:
http://portabilitate.ro

| ifi explică (pentru tikylau):

Am pus intrebarea pentru ca m-am contrazis cu tata si am vrut sa ii arat ca am dreptate, stiu ca intrebarea e ciudata da nu am stiut cum sa o formulez altfel.