| mihaelacrina1994 a întrebat:

Daca suni pe cineva pe Viber cand este offline si dupa iti dezactivezi contul aceea persoana va putea vedea ca a fost sunata cand va fi online?

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Va vedea ca a fost apelata si ii va afisa cel mai probabil direct numarul te telefon. Ca si cum te-ar suna un numar pe care nu il ai in agenda telefonica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tehnic, daca ti-ai dezinstala aplicatia nu ar trebui sa vada.
Adica nici n-ar avea ce, ca tu nu mai ai viber.

| mihaelacrina1994 explică (pentru anonim_4396):

Asa mi se pare si mie logic, insa la facebook daca trimiti un mesaj si dupa dezactivezi contul persoana careia i-ai trimis mesajul tot il vede, de asta m-am gandit ca si la viber ar fi la fel.

| Verbin_Cleopatra_1996 a răspuns:

Da,cred ca da
La mine merge