| An89 a întrebat:

Dacă sunt la abonament la Orange și vreau să sun într-o țară care nu e din UE, fac cost suplimentar?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles cost suplimentar, ca-i vorba de convorbire internationala.

Bula
| Bula a răspuns:

Intra pe pagina "orange.ro" si acolo gasesti costurile pentru fiecare zona apelata.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In functie de tara in care apelezi si de resursele pe care le ai incluse in abonament, poti apela cu sau fara costuri suplimentare. Pentru a verifica punctual situatia, te rugam sa ne oferi prin mesaj privat numarul tau de telefon si numarul pe care incerci sa il apelezi.

O zi buna,
Orange Helper