| Robi1444 a întrebat:

Daca sunt pe Orange (abonament facut acum 2 ani) si daca vreau sa am netul de la ei pe 4G (am telefon compatibil, BBZ10 4G) ce trebuie sa fac?! Nu vreau sa platesc nimic pe langa abonament. Nu stiu daca se poate.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Noul portofoliu de abonamente Orange include si accesul la reteaua 4G. Daca doresti sa modifici abonamentul catre un abonament de aceeasi valoarea dar cu 4G inclus, poti apela Serviciul Clienti Orange - 411. Mai multe detalii despre abonamentele actuale poti gasi pe site-ul Orange, urmand link-ul acesta: http://oran.ge/1juBLnK

Cu prietenie,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Daca nu ai in abonament nu poti folosi internetul la viteze 4G, scurt si cuprinzatorwinking
PS: BlackBerry? Pe bune? Ce a fost in capul tau?

| Robi1444 explică (pentru AlexL28):

Cineva care se pricepe la astea mi-a zis ca 4G inca nu este in Romania.
BlackBerry Z10 11 mil. > iPhone 5 24 mil.
De ce nu?! Care este problema ta?