| iulianus111 a întrebat:

Daca sunt pe Orange la abonament si sa spunem donez in metin2 12 euro si ma duc la Orange sa vad unde au fost trimisi bani se observa unde?
Deoarece am donat acuma vreo 2-3 ani de pe telefonul tatalui intr-un joc 1.91 euro si nu a putut sa vada nici la firma Orange?
Ofer funda
Raspundeti daca stiti sigur!

1 răspuns:
| FlaviuSs_8135 a răspuns:

Din punctul meu de vedere e o prostie sa bagi bani in jocuri, mai bine iti cumperi ceva de bani aia.
Cei de la Orange nu pot vedea cui ai trimis dar presupun ca pot vedea numarul acelei persoane la care iai trimis euro si asa poate afla si adresa si numele. Asa stiu eu. tongue