| iintunericul a întrebat:

Daca telefonul se incalzeste 42 de grade (si chiar si peste) este bine pentru telefon, ce se intampla, cu ce ii afecteaza temperatura ridicata dar cea prea scazuta?

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

42 de grade este o temperatura mica, nu-i nici o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai 42 de grade este o temperatura normala. Si daca se incalzeste prea tare se poate arde si daca sta la frig mare gen -20 de grade poate ingheta

| Leekspin a răspuns:

Eu zic sa nu il folosesti in timp ce este la incarcat. Se poate supraincalzi daca ii utilizezi bateria in timpul incarcarii, și se poate inchide definitiv. Sper ca te-am ajutat!