| Nume6 a întrebat:

Dacă ţi se anulează numărul de telefon pe care îl ai la conturile de socializare, ce se va întâmpla cu aceste conturi?

Răspuns Câştigător
| SoCristian18 a răspuns:

Daca nu iti schimbi numarul, persoana care are numarul ar putea sa-ti schimbe parola la cont.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti schimba numarul de telefon asociat retelei de socializare, intrand in cont cu e-mail-ul utilizat.

| Nume6 explică:

Va putea cel căruia i se dă numărul tău de telefon să îţi intre în conturile de socializare?

| SebiAdrian69 a răspuns (pentru Nume6):

Da poate daca afla de cont

| SebiAdrian69 a răspuns (pentru Nume6):

Daca ai un mail conectat la cont poti reseta numarul sau poti suna la acel numar si sa rogi sa iti dea codul de confirmare si gata iti schimi numarul

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nume6):

Da, de-asta este bine sa dezactivezi numarul de telefon asociat contului si sa aduagi un nr nou de telefon pentru ca acel numar sa nu mai primeasca informari cu privire la activitatea ta.