| Maximilian191 a întrebat:

Daca un iphone este blocat icloud se poate face ceva sa fie deblocat? Sau poate fi utilizat in continuare in mod normal daca nu este conectat la nici o sursa de internet?

2 răspunsuri:
| Maximilian191 explică:

Alte pareti? Telefonul se deschide si merge, dar nu am pus cartela pe el. cel de la care l-am cumparat a spus ca atata timo cat nu deschid netul merge perfect

| Maxii12 a răspuns:

Daca este blocat in icloud, ii ceri proprietarului parola si iti bagi propriul cont de icloud. Daca este blocat pe icloud si nu stii parola, nu ai ce face cu el...