| davidtm a întrebat:

Daca un telefon are android 4.1.2 oficial e un telefon bun?

Răspuns Câştigător
| Treistariustar a răspuns:

Normal, sa poata rezista la sistemul asta de operare ar trebui sa aiba si o capacitate mare...

10 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Cum să nu fie bun? Eu am un Samsung Galaxy S III şi am tot această versiune de Android. Se duce bateria văzând cu ochii dar nu contează. Androidul e bun, telefonul e superb. Bun venit în lumea fiţelor la puterea a 3 a!

| davidtm explică (pentru Hydrangeaceae):

laughingfitelor?laughing

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru davidtm):

Da! = )) Aşa spun colegii mei. Fiţe la puterea a 3 a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza doar versiunea de android... Daca e de la 4 in sus sau 3.8 nu prea conteaza deloc happy

Alte caracteristici sunt chiar mai importante. Dar la ce anume te gandesti? Vrei sa cumperi un telefon?

| davidtm explică (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa cumpar.dar am android 4.1.2 si ma gandeam ca numai pe telefoane destepte merg..si v-am cerut si voua o parere...

| Andrei1099 a răspuns (pentru Treistariustar):

Exact! Skyyy are dreptate daca telefonul a venit cu v 4 oficial e clar ca e si performant ca altfel nu il puneau.

| Treistariustar a răspuns (pentru davidtm):

Normal, sa poata rezista la sistemul asta de operare ar trebui sa aiba si o capacitate mare...

| Treistariustar a răspuns:

Da este un telefon foarte bun http://bit.ly/1w8Iir3

| KhalaessiDM a răspuns:

Parerea mea este ca telefonul respectiv este destul de bun happy..."mananca" multa baterie but who cares? laughing Sa-l stapanesti sanatos! big grin

| ViSsseS a răspuns:

Nu neaparat uitate la procesor si rami! iti recomand pentru jocuri sa aiba macar 1Ghz, cel putin 1, 5gb memorie interna.Sau daca ai un buget mare te poti gandi la un dual-core.Bafta!

| davidtm explică (pentru ViSsseS):

Stiu mai bine de cat tine la telefoane.si am dual core, si 1 gb ram..si 16 gb interna..doar am intrebat.pentru ca eu am android 4.1.2.