| onuticuta200312 a întrebat:

Daca un telefon nu este pe stoc la Orange pe site in cat timp aproximativ o sa fie? Cand o sa fie pe stoc pe site o sa-l aduca si in magazine?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se prea potriveste online cu ce este in magazin.Sunt patit.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din PĂCATE, şansele ca modelele ieşite de pe stoc să mai revină pe stoc sunt MINIME :(

Dar, uneori, chiar dacă un telefon nu se găseşte pe stocul magazinului online, este posibil să se găsească în unele magazine "fizice" ( în unele localităţi )!

Spre exemplu, telefonul Sony Xperia M4 Aqua NU se afla pe stoc online, dar în 20.12. 2015 era pe stoc la 4 magazine din Cluj-Napoca - iar acum este la 2 magazine.
Vezi detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......4-aceasta/

Toate cele bune!

| DrGeorge a răspuns:

Ii poti suna pentru a verifica daca este sau nu. De multe ori informatia de pe site nu e cea corecta.
In orice caz poti face comanda de unu.